aaleb1.jpg
aaleb2.jpg
nov.jpg

Tato nová rubrika vznikla s přispěním četenářů - díky.Informace sebrala paní Hana Stiborová (díky!) Postupně budou zařazena další témata, jež si vyžádáte... Le.

Hezký večer přeju. Mám otázku na ostropestřec. Dočetla jsem se na internetu, že v drcené formě je nejlepší na ozdravení jater a že také tím, jak je hrubý, tak provádí "piling" střev. Koupila jsem si ho. Musím říct, že trpím zácpou a dlouho jsem nemohla najít najít něco opravdu účinného. Drcený ostropestřec zabral hned. Asi tím, jak je hrubý, tak působí jako píst. Mám ale obavy, aby střeva nepoškodil. Protože by se měl před spolknutím ještě rozdrtit mezi zuby. Už nejsem nejmladší a moje zuby jsou již z části vytrhané a z části poškozené, takže s nima ten ostropestřec jen těžko rozdrtím. Co myslíte, nemůže to střeva nějak poškodit? Koupila jsem to v prodejně se zdravou výživou, tak snad ne, ale radši se ještě zeptám. Děkuju za odpověď Jiřina

 

O střeva se nebojte,je to takový "peeling".účinná látka sylimarin je nejlpépe využitelná opravdu z drcených semen.Ideální když seženete semeno nejlépe v bio kvalitě a podle potřeby si drtíte (melete) sama.Ale to je dostupné málokomu.Takže kupovaný - hlídejte si expiraci,protože snadno žlukne.proto je to mletí ideální doma.Dále je možné zakoupit olej nebo kapky se standardizovaným obsahem sylimarinu v alkoholu od různých firem.Pavla H.

 

Ppokud mohu dělat reklamu,tak mám dva osvědčené spolehlivé e-shopy,které provozují lidé zapálení pro věc a nejsou to jen obchodníci...je to Cesta přírody manželů Síbkových a pak Zdravi-vitamiy-doplňky.nevím, kdo vám dal informaci k oleji,sylimarin obsahuje také.Olej jsem nikdy neužívala,a pokud jde o tinktury tak je výrobců více - za sebe taky mohu doporučit tinkturu od firmy Herba Vitalis.Názory a to i odborníků na obsah silymarinu v jednotlivých produktech se liší,asi nejméně je ho v čaji (špatně se vyluhuje ve vodě).Pavla H.

 

Máte zde prosím někdo zkušenost s křemelinou? Případně názor pana doktora na velmi ostré mini částečky, které na jednu stranu pomáhají čistit střeva, ale zda nedělají neplechu na stěnách trávicího traktu, natož pak v ledvinách, přes které se prý vylučuje také. Pokud by toto nevadilo, přijde mi to jako celkem dobrý prostředek pro očistu střev. Jak to vidíte vy? Děkuji předem za vaše názory. Olga

 

Je to vynikající a bezpečný detox. Sanogel např. MUDr. Lebenhart

Name
Email
Comment
Or visit this link or this one