aaleb1.jpg
aaleb2.jpg
nov.jpg

Tato nová rubrika vznikla s přispěním četenářů - díky.Informace sebrala paní Hana Stiborová (díky!) Postupně budou zařazena další témata, jež si vyžádáte... Le.

Zánět močového měchýře

 

.Netroufám si radit v tom smyslu, že jako nebrat ATB,když už je dostala a nejsem lékař.Ale základem vší očisty močových cest od bakterií je lichořeřišnice - nejlépe pupenová tinktura od Naděje paní Podhorné.K tomu užívat brusinky - jde také v kapkách.Výbornou službu udělá D-manosa,kterou si podle schématu uvedeného v návodu rozpuštěnou ve vodě popíjí během dne.K těmto třem "pilířům" dodat dostatek pití teplé převařené vody.Z čajů nejlépe při rozjetém zánětu hojivé např.heřmánek.Nebo + k tomu 1x denně šálek přesličkového. homeopatik je celá řada - pěkný popis je na www.kezdravi.cz. Např. v tomto bych si já sama naordinovala Arsenicum album 9 CH a Cantharis 9 CH.Záleží i na příčině zánětu. Další věc je duchovní stránka věci.Zánět močových cest je často důsledkem psychického stresu a hlavně vztahových potíží - k sobě i jiným.... Celkovou kůru na očistu močových cest sestaví na požádání paní Podhorná (dle konkrétního stavu a dalších potíží pacientky). Nohy v teple za každou cenu, v zimě nosit ledviňák, na noc nahřát sůl do pytlíku do postele. Pavla H.

 

Nasaďte si lichořeřišnici nejlépe pupenovou od firmy Naděje,ale i jinou.k tomu brusinky (nejlépe také kapky),v akutním dávkování manosu (třeba od Virde Blokurima).K tomu hodně pít i obyčejnou vodu,příp.přesličkový čaj. Z homeopatik na infekce může být Arsenicum album 9 po každém vymočení 3 kuličky,případně i cantharis 9 3x3.Další homeopatika jsou pospána na www.kezdraví.cz v rubrice zánět močových cest....babské rady tvrdí i voda s medem a skořicí ale nemám osobně vyzkoušeno.Raději jdu do jistoty....Držte se Pavla H.

 

Na potíže s močovýmměchýřem užívám Manosu a pomáhá. Užívám Blokurima od fy. Onapharm (D-manoza 2g). 10 sáčků 212 Kč. Lucie K.

 

Za sebe doplňuji homeopatikum Staphysagria 15 - má v popisu mj : bolest a zánět močové trubice po sexu. MUDr. Lebenhart

Od dětství trpím na opakované infekce moč. cest. Asi před 2roky jsem odmítla brát antibiotika a 1/2 roku se snažila léčit alternativní cestou. Vyzkoušela jsem kde co, včetně autopatie. Chvíli se to trochu zlepšilo, ale za nedlouho to bylo zase zpět. Nakonec se to rozjelo tak, že jsem opět skončila na ATB. Pomohl mi ale Urovaxom, který mi poté napsala uroložka na posílení imunity moč. cest a zatím OK, problémy nemám. Je to kúra, která se bere delší dobu, je to na předpis. Autopatie mi vyřešila mykózy, na to zafungovala skvěle. Na cystitidy zatím nepomohla. Přeji Vám, ať je brzo lépe. Iveta.

 

Vím že jsem možná maximalista,ale po neblahé zkušenosti se zánětem který vygradoval do ledviny s následnou urosepsí,už nikdy nespoléhám na jeden přípravek.Zvlášť s mojí imunitou....takže jenom blokurimu....pak nic pak jenom brusinky.....Já vždy když cítím trochu problém dám aspoň tři věci naráz : 3x lichošku,3x brusinky,manosu.K tomu navíc homeo (dle popisu... - ale cantharis a arsenic to jistí,pokud je to od studených nohou dulcamara,po pohlavním styku staphysagria atd atd...).Plus hygiena,sůl na ledviny (nahřívat) v létě asi ne ale vyvyarovat se průvanu.Pokud je zánět rozjetý tak nepít urologické čaje....spíš hodně teplé vody,a jednodruhové jako heřmánek....řebříček,přeslička....Ajurvédský himalajský čaj Varuna (samozřejmě ne už ke všemu tomu,aby nebyla zátěž velká).nedráždivá strava,bavlněné prádlo,nohy v teple i v létě...Močák je nevyzpytatelný ,souvisí to i s psychikou.....Pavla H.

 

Mě na močák pomáhá také lichořeřišnice, ale už nekupuji jinou než z pupenů od firmy Naděje, má silnější účinky. Také je dobrý zlatobýl. Po dlouhodobějších problémech mne z toho dostal Mudr. Jonáš - Joalis. Martina M.

 

Taky jí chroupu. Ještě tady odkaz na odpověď pana Hadka co se týče moč. cest.:http://www.karelhadek.eu/uvod-1/poradna/zanety-mocovych-cest .Martina M.

Name
Email
Comment
Or visit this link or this one