aaleb1.jpg
aaleb2.jpg
nov.jpg

Tato nová rubrika vznikla s přispěním četenářů - díky.Informace sebrala paní Hana Stiborová (díky!) Postupně budou zařazena další témata, jež si vyžádáte... Le.

Candidóza - prosím, nemohly by se tyto potíže vyhlásit jako téma týdne? Ač mám pocit, že o tom vím hodně, svůj organizmus detoxikuji a myslím si, že z tohoto pohledu by mohlo být vše ok ... opakovaně se vrací a nedaří se mi s ní zatočit. Lucie K.

 

Dobrý den Lucie, mě pomáhalo dělat si výplachy dubovkami od Dědka kořenáře samozřejmě hodně ředěné vodou, dále rozpíchat zdravý česnek, provléknout nití a zavést (cca 2x- denně vyměnit) a pít ajurvédský čaj Gauri. No a samozřejmě bez sladkého, mouky a alkoholu, ale to určitě víte .Martina M.

 

Na vaginální výtok si kupuju tabletu Canesten, ale po 14-ti dnech to mám zpět. Vhodný je GAURI čaj, ale nevím zda ho mohu kombinovat s ASHOKOU. Pak jsem přemýšlela, že nasadím pravidelně chlorellu. Lucie K.

 

A nezkoušeli jste konopné čípky? Recenze jsou na to dobré, akorát nevím od které firmy, aby byly co nejúčinnější...Martina M.

 

Ke kandidoze....asi před 5lety to bylo moje utrpení,každý měsíc výtoky, pálení,svědění,bolestivé praskliny...zároveň i časté záněty moč.měchýře.....a potom jsem od p.doktora dostala návod na AP /myslím že jsem u něho byla s mojí mamkou/ ...a stal se malý zázrak...po té kůře bylo po problémech,myslím že se kandidoza objevila ještě asi za rok-tak jsem to celé zopakovala a od té doby je pohodička....ta kůra vypadala asi takhle:AP z vařeného dechu: 3l ob den opakovat 5x,4,5l ob 2dny opakovat 4x,6l 2krát týdně opakovat 3x,9l 1krát týdně opakovat 2x a potom 1x udělat 12l.....tak nějak to bylo,p.doktor kdyžtak určitě upřesní. Holubička

 

Přesný návod na autopatii na tento problém je v knize Uzdrav se s autopatií od pana Čehovského – str. 183.

„4x za sebou jednou denně (vařená slina) z půl litru vody, poté 4x za sebou denně z litru vody, pak 3x ze dvou litrů obden, dál ze tří (lidé se slabší vitalitou) až šesti litrů (lidé se silnější vitalitou) jednou týdně Po zřetelném odstranění symptomů parzitozy přejít na pravidelné podávání jednou týdně bez sterilizace materiálu, slina nebo dech. Nebo jen čekat a pozorovat, zda se neobjevují příznaky relapsu. Pokud ano, znovu podat ve stejné nebo vyšší potenci, opět se zahřátím.“ H.

 

 

Protiplísňový je i čaj lapacho,příp.tulsi,neem )ale ten jsem nezkoušela).Co radí můj známý léčitel pan Kolár - využívat dvě lahvičky Fungilenu.na nohy je dobrý třeba tea tree olej nebo Canadent sérum Pavla H.

 

Zkuste mazat kokosovým olejem, i dovnitř. Hela

 

Proti plísním dávám do placu i velmi účinné směsi éterických olejů od Karla Hadka: Candiol a Candisan. A celkem vyčerpávající odpověď na dotaz je zde: http://www.karelhadek.eu/poradna?advice_search_text=&advice_search_category=42&advice_search_category_submit=Hledat (rozklikněte Zobrazit odpověď). Irena

 

Mykóza: Probádala jsem tyto stránky a nalezla v přírodní léčbě boraxové globule. Následně jsem objevila, že je možné (jiné) zakoupit v lékárně v Klánovicích: https://www.mediexpert.cz/p/globulus-cum-natrio-tetraborico/ - pouze osobní odběr, je třeba je uchovat v chladu. Lucie K.

 

Tetraboritanové globule jsem zkoušela.Dají se koupit v jakékoliv lékárně.Na radu gynekoložky,jež usoudila že by mohlo jít o mykózu jsem je měla zkusit....Už nikdy více (aspoň já) - cituji z příbalového letáku: přípravek je obvykle dobře snášen,vzácně se může vyskytnout přecitlivělost na některou složku....Po zavedení jsem myslela že jsem založila menší požár.....strašlivé pálení,nemohla jsem spát.takže příští den jen čistá voda,hodně větrat,nasadila jsem Apis,úleva.....a na moje potíže (asi to nebyla mykóza) pomohl Vagisan.Čímž nechci nikoho odrazovat, určitě na kvasinky bude účinkovat....někdo má odvahu se tam dole mazat i Fungicidinem a canestenem....Moje tělo takto s odporem reaguje na všechny "léky" ať jsou na cokoliv....jsem prostě "případ"..Pavla H.

 

 

 

 

 

Dobrý večer, všimla jsem si, že tu řešíte kvasinkové poševní výtoky, které hodně svědí a pálí. Mívala jsem to jako studentka na internátě, pak ještě pár let potom, hlavně po antibiotikách, kdy se kvasinky přemnožily, pak se mě to opakovalo hodně často, až si můj gynekolog nevěděl rady. Pak jsem si udělala sedací koupele z měsíčku lékařského a světe div se, od té doby nikdy více. Vždycky jsem si říkala, že toto poradím každému, ale ne všichni na bylinky věří, ale tady to jistě padne na úrodnou půdu. Takže zkuste, já už mám 30 let pokoj. Dalila

 

 

Louisa Hay

Výtoky z dělohy (ženské problémy) – Přesvědčení, že ženy jsou vůči druhému pohlaví bezmocné. Zlost na partnera.

Afirmace: Vytvářím všechny své zážitky. Jsme síla. Raduji se ze své ženskosti. Jsem svobodná.

 

Ženské problémy – Odmítání vlastního já. Odmítání ženskosti. Odmítání ženského principu.¨

Avirmace: Mé vnímání je čiré a chci se měnit s dobou. Jsem v bezpečí.

H.

Name
Email
Comment
Or visit this link or this one