aaleb1.jpg
aaleb2.jpg
nov.jpg

Tato nová rubrika vznikla s přispěním četenářů - díky.Informace sebrala paní Hana Stiborová (díky!) Postupně budou zařazena další témata, jež si vyžádáte... Le.

Mazat třeba konopnou mastí nebo třeba bylinou mastí Hemheal (Organic India), ale jsou jistě i jiné varianty... Z homeo - GUNA Hemerroids nebo Sulphur 15 ráno Nux vomica 15 večer. Protiplísňová podpora ay. čaj GAURI. Le.

 

Na stránkách www.kezdraví.cz se najdete hemeroidy, a tam doporučují mastičku H+care. Když jsme ji kombinovali s homeopatiky sulfur, tak to během měsíce bylo pryč. Ale důležité je i uvědomit si s čím je to spojeno: strach z termínů, zlost na minulost, strach z uvolnění, pocit přetíženosti. Máme s tím čerstvou zkušenost. H.

 

 

Na hemeroidy,vyvarovat se zácpě,teda upravit stravu.Duch.příčina s láskou propustit vše zbytečné,vůbec zbavit se nepotřebných věcí.Pak na fyzickou úlevu studená sprcha na konečník,několikrát denně a hlavně po stolici.A úplně velmi výborný je měsíčkový olej(specialitka dědka kořenáře,Břetislav Nový),Taky mazat několikrát denně konečník a i vmáznout dovnitř.moc to pomáhá.Mnohdy po jednom máznutí nevíte,že vás něco bolelo.dědek kořenář má pár takových jedinečných produktů,které si sám vyrábí.mám je ozkoušené,nedám na ně dopustit.Držím palce.Martina

 

Nemám vyzkoušeno osobně, ale mojí sestře velmi rychle při značném zhoršení stavu hemeroidů, včetně krvácení pomohly čípky vyrobené z koncentrátu aloe vera (gel v tubě o obsahu 100 ml.) od FY LR. Čípky se zhotovily tak, že se na kousek alobalu vymáčklo trochu gelu, zabalilo se to do tvaru čípku a daly se do mražáku. Podle potřeby se pak postupně vybalovaly. Účinek byl rychlý a značný. Ludmila.

Name
Email
Comment
Or visit this link or this one