aaleb1.jpg
aaleb2.jpg
nov.jpg

Tato nová rubrika vznikla s přispěním četenářů - díky.Informace sebrala paní Hana Stiborová (díky!) Postupně budou zařazena další témata, jež si vyžádáte... Le.

cholesterol je látka pro organismus naprosto nezbytná a jeho umělé snižování pomocí statinů poškozuje zdraví.Do toho bych vůbec nešla..Jeho hladina nesouvisí s příjmem potravou,vytváří se v játrech převážně ze sacharidů....Vysokou hladinu cholesterolu jak celkového tak toho "špatného" může být i dědičná.podílí se řada dalších věcí,ale podstatné je že přehanné diety nemá cenu držet ( ve smyslu nejíst vejce apod...).To že se ukládá v cévách je spíš obranný reflex organismu.Snažte se trochu přehodnotit životní styl,přidat pohyb a hlavně vyloučit STRES.Trochu odkyselit tělo,přidat pohyb,pokud to jde a možná pomůže i některá z přírodních látek jako jsou uváděné účinky u lecitinu,cordycepsu,chia semínek,mastichy a pod.
Pavla H.

Cholesterol podle Louisy Hay: Ucpávání kanálů radosti. Neochota přijímat radost. Afirmace: Chci milovat život. Mé kanály radosti jsou naplno průchozí. Chci přijímat.
Jinak mrkněte na www.kezdravi.cz. Myslím že je tam dokonce popsán problém cholesterolu.
H. Stiborová
Najděte si www.kezdravi.cz a v homeopatickém manuálu vysoký krevní tlak. Hana

 

Ještě si můžete poslechnout doktora Hnízdila."Jak si vytvořit pacienta". Nejlépe ho vystrašit zvýšeným,nebo vysokým cholesterolem a popř. vysokým tlakem.Spíš popřemýšlejte o svém životě,co se Vám daří,co se Vám nedaří,jak byste chtěla žít a jak žijete.Popřemýšlejte,nechvátejte,určitě na něco přijdete.Jen se prosím nenechte vystrašit,že bez léků to nezvládnete.Léky Vaše popřené chtění nevyléčí.Martina

 

Nebojte se vysadit léky...podle mne čím déle budete užívat tím větší zátěž pro tělo.Stačí si přečíst u tzv. léků nejen příbalový leták,ale kompletní informace o "léčivém" prostředku udávané většinou na stranách SÚKL.Takto si farmaceutické firmy a potažmo lékaři vyrábějí pacienty.Klasické kolečko - dostanete léky na tlak,pak na cholesterol,pak na žaludek,pak na psychiku a pak ?.....Mám osobní zkušenost s odmítnutím tzv.léku na osteoporózu,byste viděla jak mě strašil s lámáním.Změnila jsem lékaře poté co jsem se dověděla jaké riziko to zvlášť v mém případě nese...to mi taktně zamlčel.nyní po dvou letech velké zlepšení kostí po přírodní léčbě.......Takže se nebojte a věřte i sama sobě,pátrejte co byste mohla pro sebe udělat vy sama s pomocí přírody.Hodně štěstí.Pavla H.

 

Navíc vysoký krevní tlak je nějaký rozpor mezi tím co doopravdy chcete a co děláte. Někdy ovšem máme ty vzorce chování natolik zautomatizované, že si je vůbec neuvědomujeme a někdy i když o tom víme, tak s tím těžko pohneme sami. Pak je dobré najít si třeba homeopata, který pomůže. Hana

Name
Email
Comment
Or visit this link or this one